Virtual Military Software Testing (CZ)

Když chceš mír, připrav se na válku. Asi takto by se dala shrnout přednáška, kde se dozvíte mnohé o velmi unikátní oblasti testování virtuálního vojenského simulačního softwaru. Systému, který je reálně používaný k výcviku nejen pozemní pěchoty, ale i letectva, operátorů bezpilotních letadel či k dělostřelecké přípravě.
Jeho účelem je naučit vojáky operovat s vybavením tzv. SME (simulated military equipment) tak, aby byli v akci perfektně připraveni, avšak bez zbytečného opotřebení skutečného vybavení.
Testování tohoto systému proto zahrnuje navíc i častou manipulaci a testování i samotného HW vybavení, které je součástí vojenských simulátorů.
Přijďte si poslechnout naše zkušenosti a postřehy, které jinde neuslyšíte. Ale nezapomeňte - toto není hra!

Who is the target of this talk?

When is the talk happening?

The talk is happening at 14:25 in Hall Rotunda (on the ground floor of the pavilion A).
Check out the whole program!
Jan Herajt
Bagira Tech

Už 7 rokem pracuji v QA, aktuálně pro firmu Bagira Tech. 5 let jsem pracoval v herním průmyslu na titulech Arma 3, Mafia: Definitive Edition nebo Sahdowgun: Legends. Kromě herní branže jsem pracoval i krátkou dobu ve vývoji mobilních aplikací (Dr.Max, Pilulka...) V Bagira mám na starost testování a kvalitu vyvíjených produktů a spolupracuji také na definování další strategie QA. Momentálně se také zaměřuji na zavedení a zlepšení automatizovaných testů pro naše produkty.